• Chytrá solární
    iZastávka
    Chytrá solární iZastávka hromadné dopravy
    Vyvinuto ve spolupráci s Ústavem
    telekomunikací FEKT, VUT v Brně

iZastávka

Nosným prvkem iMobiliáře se stal prototyp chytré iZastávky. Jedná se nejen o moderní a technologicky vyspělou zastávku hromadné dopravy, ale i o tzv. Social hub, který dělá život lidem ve městě příjemnější. Vývoj tohoto řešení vyplynul z výzkumu potřeb cestujících, kteří chtějí nejen moderně cestovat, ale mít také neustále přístup k informacím a přehled o dopravě. Technologie a design iZastávky jsou propojeny do jednoho funkčního celku. Plní tak funkci neformálního meeting pointu, čekárny, hotspotu, multimediálního kiosku, nabíječky mobilních zařízení a přípojného bodu pro elektrická jízdní kola a invalidní vozíky. Cestující může sledovat aktuální informace o počasí, dění v okolí, hot news, kulturní tipy, pozvánky na výlet atd. nebo může listovat v jízdních řádech, získat informace o svém spoji či možnostech přestupu. iZastávka je v antivandal provedení a tvoří ji mj. velký dotykový displej, informační kiosek, reklamní City light, solární panely na střeše, nabíjecí zásuvky a wi-fi router. Zastávka umí také měřit hladinu smogu.

Naše nabídka

iNabíječka
Designové řešení chytré zastávky veřejné hromadné dopravy
Solární střešní panely zajišťující částečnou nebo i úplnou energetickou nezávislost
Zásuvky USB a 220V pro nabíjení mobilů, tabletů, elektrokol, elektrokoloběžek, invalidních vozíků aj.
Zabudovaný iPANEL s možností volby zobrazovaných informací z Internetu (např. jízdní řády, lokace vozidel hromadné dopravy, aktuální počasí, přesný čas atd.)
LTE modul pro mobilní připojení k Internetu
WIFI hot spot
LED osvětlení se světelným čidlem
Stojan na elektrokola
Lavička
Základní aplikace: informace o počasí a přesném času, jízdní řády, lokace vozidel MHD, Smog modul
Ke stažení
Technický list
Leták
Logo Coworkin

Místo jako stvořené pro práci

COWORKIN je sdílená kancelář pro ty, kteří chtějí pracovat, schůzkovat nebo jen změnit prostředí. Prostory jsou vhodné také pro přednášky i workshopy. Pracovní stůl i celý prostor je možné si rezervovat hodinově.
Sídlíme 5 minut od Mendlova náměstí a BVV na ulici Rybářská 5c.