• Zůstaňte
    v pohybu.
    Nabíjím a sbírám data,
    můžu pomoct se znečištěním
    ovzduší v dané lokalitě.

V dosahu. Tam, kde ji potřebujete.

Elektrokola, elektrické skútry, nebo elektromobily, bez dobíjení se nepohnou. Naše chytrá iNabíječka zvládne nabití baterií, měření kvality ovzduší v blízkém okolí a tyto informace předává dále do systému. Může být umístěna na parkovištích, na odpočívadlech a občerstvení u cyklostezek, na ulicích u kaváren a barů. Má jednoduchou obsluhu a instalaci, stačí pouze vybrat vhodné místo.

Jednoduchost

Má konstrukčně jednoduchý minimalistický styl, který je zároveň velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i fyzickému poškození. Můžete ji barevně upravit a začlenit tak do prostoru, kde bude instalována. Ve spojení s dalším mobiliářem tak získáte svoji chytrou nabíjecí stanici.

Všestranost

Dá se instalovat kdekoliv v exteriéru a její kompaktní rozměry umožnují ji sladit s jakýmkoliv architektonickým řešením veřejného prostoru. Výrazné podsvícení horní části stanice každému napoví, kde ji hledat.

Multifunkčnost

Dopravní prostředky na elektrický pohon se pomalu začínají stávat součástí běžného života a každé se někdy potřebuje připojit ke zdroji energie. Vypořádat se s tím může pomoct naše chytrá nabíjecí stanice, která umí nejenom dobít prázdné baterie vozidla, ale změří i kvalitu ovzduší v jejím blízkém okolí, případně dobije i různá mobilní zařízení, během zastávky.


Základní parametry

iNabíječka je určena pro bezpečné dobíjení baterií ve veškerých dopravních prostředků na elektrický pohon, zejména elektro kol, elektrických skútrů, invalidních vozíků na elektropohon, ale také přenosných mobilních zařízeních, které lze připojit do USB zásuvky. Měří také kvalitu ovzduší a umožní připojení k internetu přes wifi hotspot.

iNabíječka
Odolnost proti povětrnostním vlivům a vandalismu
Materiál galvanizovaná ocel
Instalace interiér/exteriér
Rozměry: 200 x 160 x 1100 mm (h x š x v)
Základna: 300 x 300 mm
Jednoduchá montáž na pevný podklad
Měření aktuální kvality ovzduší
Ke stažení
Leták
Technický list

Naše nabídka

Nabízíme různá řešení dle požadavků na konektivitu a interaktivnost - v základním provedení určen pro bezpečné dobíjení baterií veškerých přenosných zařízeních, které lze připojit do standardní nebo USB zásuvky. Rozšířené varianty pak umožňují připojení přes Bluetooh a přehrávání zvukových záznamů, resp. připojení k internetu přes Wifi.

Uvedené ceny jsou bez DPH. Pronájem minimálně v délce 6 měsíců.

Logo Coworkin

Místo jako stvořené pro práci

COWORKIN je sdílená kancelář pro ty, kteří chtějí pracovat, schůzkovat nebo jen změnit prostředí. Prostory jsou vhodné také pro přednášky i workshopy. Pracovní stůl i celý prostor je možné si rezervovat hodinově.
Sídlíme 5 minut od Mendlova náměstí a BVV na ulici Rybářská 5c.