• Zůstaňte
    připojeni!
    Kdekoliv.
    Nabíjecí chytrý iSloupek ROOT
    Vyvinuto ve spolupráci s Ústavem
    telekomunikací FEKT, VUT v Brně.

Po ruce. Vždy když ho potřebuješ.

Nabíjecí chytré iSloupky, které pochází z České republiky mají za úkol zjednodušit a zpříjemnit život, nebo pomoci ve svízelné situaci. Jednoduchý, moderní interaktivní prvek, který svým vzhledem zapadne do každého prostředí. Jeho instalace je rychlá, správa je jednoduchá a levná. Jedinečné, cenově dostupné a odolné chytré řešení do parků, veletržních prostor, obchodních center nebo na náměstí větších i menších měst jako doplněk stávajícího mobiliáře.

Jednoduchost

Má konstrukčně jednoduchý minimalistický styl, který je zároveň velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i fyzickému poškození. Bez složitostí jej lze barevně upravit, a tak se může stát také ozdobným doplňkem prostoru, v němž je umístěn. Ve spojení s dalším mobiliářem tak získáte svůj specifický a jedinečný chytrý sloupek.

Všestranost

Dá se instalovat jak v interiérech, tak exteriérech a jeho poměrně malé rozměry umožnují, že je nenápadný, na druhou stranu díky jasnému podsvícení na sebe upozorní a dokreslí atmosféru prostředí.

Multifunkčnost

Protože žijeme v moderní době a mobilní zařízení používá snad každý, má sloupek funkce, které by měly být standardem.


Základní parametry

Nabíjecí chytrý iSloupek je konstruován tak, aby odolal povětrnostním vlivům i útoku vandalů.

iNabíječka
Instalace interiér / exteriér
Rozměry: 100 x 100 x 895mm (h x š x v)
Základna: 200 x 200mm
Jednoduchá montáž na pevný podklad
Materiál galvanizovaná ocel / nerez
Odolnost proti povětrnostním vlivům a vandalismu
Ke stažení
Leták
Technický list

Naše nabídka

Nabízíme různá řešení dle požadavků na konektivitu a interaktivnost - v základním provedení určen pro bezpečné dobíjení baterií veškerých přenosných zařízeních, které lze připojit do standardní nebo USB zásuvky. Rozšířené varianty pak umožňují zvolit barvu podsvícení, resp. detekci připojení zařízení.

Uvedené ceny jsou bez DPH. Pronájem minimálně v délce 6 měsíců.

Logo Coworkin

Místo jako stvořené pro práci

COWORKIN je sdílená kancelář pro ty, kteří chtějí pracovat, schůzkovat nebo jen změnit prostředí. Prostory jsou vhodné také pro přednášky i workshopy. Pracovní stůl i celý prostor je možné si rezervovat hodinově.
Sídlíme 5 minut od Mendlova náměstí a BVV na ulici Rybářská 5c.